APARTMÁNY

RICHTROVI

  

Privátní WELLNESS  v Českém ráji.

Jsou k dispozici dva apartmány Wellness I a Wellness II, každý z nich má k dispozici privátní vířivku, saunu. Dále pak dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj. Samozřejmostí je obývací pokoj a kuchyňka. U apartmánu Wellness II jsou navíc k dispozici relaxační lehátka a krb přímo proti vířivce!!

Diskrétnost je samozřejmostí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vzdálenosti: Praha 70 kilometrů 40minut jízdy, Liberec 35 kilometrů 25 minut jízdy, Mladá Boleslav 25 kilometrů 20minut jízdy. Cesta je po dálnici!!!!

Nabízíme noc odpočinku ve vířivce, v sauně a s využitím plně zařízeného apartmánu Wellness I pro dvě osoby za 1500 korun, pro Wellness II 1800 korun.

Nabízíme 4 hodiny odpočinku ve vířivce,v sauně a s využitím pokoje pro dvě osoby za 900 korun,pro Wellness II 1100 korun.

Nabízíme 2 hodiny odpočinku ve vířivce a v sauně pro dvě osoby za 590 korun, pro Wellness II 800 korun.

Je také možné si pronajmout celý objekt pro skupinovou akci, až 12 osob.

Pronajímáme též jednotlivé apartmány na víkend / týden / nebo dle dohody.

Více informací na tel.: 777 803 935

Po dohodě jsme schopni zajistit i občerstvení + výzdobu pokoje.

 

A Jinak Nás Najdete Také Na Facebooku :)

 

Vířivka pro dva ve Žďáře u Mnichova Hradiště. Naprosté soukromí v sauně a vířivce pro 2 osoby. Privátní vířivka, to není jen relaxační procedura. Pravidelné užívání zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu, má pozitivní vliv na pokožku, obnovuje funkci svalů a kloubů. No a o romantice a vířivce jsou skládané legendy! Šelest vody, hrající si se všemi barvami díky originálnímu osvětlení, šampaňské, lehká hudba – setkání ve vířivce si budete pamatovat dlouho!
Naše privátní vířivka je jednou z nejpříjemnějších v Českém ráji.

Sauna pro dva ve Žďáře u Mnichova Hradiště. Sauna pro dva je řešení pro milovníky sauny. Navštivte saunu u nás a užijte si soukromí, relaxaci a zároveň podpořte svůj imunitní systém v příjemném prostředí apartmánu WELLNESS I a Wellness II.